V sobotu 18.01.2020 bojovali naši hráči na turnaji GPC U15 v Břeclavi.
Docela se dařilo a zlatou medaili ze dvouhry chlapců si přivezl Pepík Cirók, stříbrnou medaili ze dvouhry dívek Terka Ciróková. Další naše zástupkyně Klára Brázdová obsadila ve dvouhře dívek 3.místo, ve smíšené čtyřhře také 3.místo a podařilo se jí zvítězit a získat zlatou medaili ve čtyřhře dívek.
Všem moc gratulujeme....

Tento víkend pokračovalo výherní tažení čtyřher.

Terka Ciróková

opět zlato a Pepík Cirók stříbro na GPC U15 v Českých Budějovicích v sobotu 13.04.2019.

______________________________________________________________________________

V neděli 07.04.2019 hráli naši hráči turnaj GPC v Praze.

Úspěch opět ve čtyřhře.

Terka Ciróková vybojovala tentokrát 1. místo a Pepík Cirók 3. místo. GRATULUJEME.

Turnaj GPC U15 v Ivančicích 06.04.2019 měl výbornou obsazenost. Sjelo se 48 hráčů z celé republiky.

A 1 STŘÍBRNÁ MEDAILE V KAPSE

V sobotu 14.10.2017 se konal přebor Jižní Moravy v kategorii U15 v Brně.

Naši hráči opět uspěli:

1. místo, zlatou medaili a titul Přeborník Jižní Moravy ve dvouhře dívek získala Adéla Klapalová.

1. místo, zaltou medaili a titul Přeborník Jižní Moravy ve čtyřhře dívek získala Hanka Štefulíková spolu s Martinou Ševčíkovou.

2. místo a stříbrnou medaili ve smíšené čtyřhře získala Hanka Štefulíková spolu s Tomášem Procházkou

5.-8. místo ve dvouhře dívek získala Hanka Štefulíková

GRATULUJEME!!

vysledky_OPU15_14102017.xlsx

V sobotu 16.09.2017 se konal v Ivančicích turnaj v badmintonu v kategorii do 15 let.

Turnaje se účastnilo celkem 53 hráčů z celé republiky. O medaile bojovalo 27 hochů a 26 dívek.

Úspěchem je zisk 3 stříbrných medailí, které vybojovala ivančická hráčka Adéla KLAPALOVÁ. Další stříbrnou medaili získala Hanka ŠTEFULÍKOVÁ ve čtyřhře právě s Adélou.

Turnaj se povedl, hráči i rodiče zářili spokojeností, tak doufáme, že se brzy v naší hale opět setkáme.

Výsledky-U15-Ivancice-16.09.2017.xlsx

POSTUP NA CELOREPUBLIKOVÝ TURNAJ !

Za náš klub BC 66 Ivančice nás pojede reprezentovat Tadeáš Brázda , vybojoval přímý postup.V součastné době je na 7.místě v celeroblikovém žebříčku ! Gratulujeme , Tádo !!! Závodit bude v Aši je 14.5.-15.5. 2016. Přejeme hodně štěstí !

TURNAJ VE VELKÝCH PAVLOVICÍCH TURNAJ U 15

16.4.2016 jsme byli na turnaji ve Velkých Pavlovicích jednalo se o postupový turnaj až do Aše. Postup vybojoval Tadeáš Brázda. GRATULUJEME !

Kačka Kračmarová má 60.místo na rep.žebříčku

Hanka Štefulíková má 85.místo na rep.žebříčku (rep.žebříček k 23.3.2016)

Mix

Singl

Debl

Skvělé výsledky z GP "C" v Jihlavě v kategorii do 15 let

V sobotu 09.01.2016 získali naši hráči 4 medajle - 2 zlaté, 1 stříbrnou a 1 bronzovou.

Tadeáš Brázda vybojoval zlato ve dvouhře chlapců, zlato ve smíšené čtyřhře s Adélou Chadimovou (Brno) a stříbro ve čtyřhře chlapců s Martinem Dostálem (Brno).

Bronzovou medajli a třetí místo získala Kateřina Kračmarová ve čtyřhře děvčat s Martinou Šmídovou (Plzeň).